477 ADET FİDAN DİKTİLER

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu Kadın Kolları Bahçelievler mahallesinde ağaç dikti. Belediye Toplu Konutları mevkii üzerinde bulunan alanda Belediye Başkanlığı tarafından ağaçlandırma çalışması yapılıyor.

TOPLAMDA 5 BİN ADET FİDAN DİKECEKLER

Başlatılan çalışma ile bu alana 5000 ağaç dikimi planlanıyor. İlk etapta dikilecek olan ağaçlar bugün İYİ Parti Kadın Kolları tarafından dikildi. Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Belediye Başkanının eşi Vildan Şahiner, Belediye Başkan Yardımcılarının eşleri Önay Sezen ve Medine Dağaşan’ın koordinesinde toplamda 41 kadın bugün 477 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada, “Sungurlu Belediyesi olarak ağaçlandırma çalışmalarımızı artırarak ilçemizin çok daha yeşil olmasını hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız ve gönüllülerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner de bugün gönüllü olarak ağaç dikimi etkinliğine katılan hanımlara teşekkür ederek, duyarlılık gösterdikleri için tebrik etti”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’NUN NÜFUSU YİNE AZALDI
Sonraki İçerikEVE GİREN HIRSIZ SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz