Sponsor

Çorum Emniyet Müdürlüğü Narkotik ve Çevik Kuvvet ekipleri ile Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Sungurlu’da huzur uygulaması düzenledi.

Halkın huzur ve güvenini sağlamak için görev yapan güvenlik güçleri halkın her zaman yanında olduğunu hissettirmek, suç işlemeye niyetli kişileri bu amaçlarından caydırmak, ilçe genelinde huzur ve güven ortamını tesis etmeye yönelik olarak, umuma açık alanlarda uygulama yaptı.

Sponsor

4 uygulama noktasında yapılan uygulamalarda 448 şahıs ve 185 araç kontrol edilirken, 4 bin 351 TL para cezası uygulandı. Bir aranan şahıs, bir işyerinden hırsızlık şüphelisi de suçüstü yakalandı.

İlçe genelinde yapılan uygulamanın sıklıkla tekrarlanacağını söylediler.

Sponsor
MuhabirTuncay ÇATAL
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikSUNGURLU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ SAYESİNDE HAYATINDA YENİ BİR SAYFA AÇTI
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA EKMEĞE ZAM !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz