Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

442 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Doğum Günümü okulda Kutluyoruz” Projesi kapsamında Eylül ayında doğan öğrencilerin doğum günleri okullarında kutlandı.
İlçemizde köy ve merkeze bağlı okullarda Eylül ayında doğan 442 öğrencimizin doğum günleri kutlandı. Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanmaktadır.

442 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı » Sungurlu Haber442 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı » Sungurlu Haber442 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı » Sungurlu Haber442 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı » Sungurlu Haber

Bu proje ile öğrenciler kendilerini özel ve değerli hissetmekte, okula karşı olan sevgi ve ilgilileri üst seviyeye çıkmaktadır. Ayrıca öğrencisine gösterilen ilgiden memnun olan veliler ile okul aile işbirliği güçlenmektedir.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımızla kutlarken rabbimizden sağlıklı mutlu bir ömür diliyor. Projede görev alan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilere teşekkür ederim, dedi.

İlgili İçerikler

OKULLAR 1 GÜN TATİL EDİLDİ

Safa Özhazinedar

Matematik Öğrenimini Kolaylaştıracak Proje

Safa Özhazinedar

KYK Borcu Olanlara Bakan’dan Müjde

Safa Özhazinedar

“Camideyim Huzurdayım” Projesi Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

Sungurlu Anadolu Lisesi Korusundan Konser

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyesi’nden Eğitime Destek

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar