Gönüllerince eğlendiler

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Engelli bireylerin sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla Mesire Kafeterya da düzenlenen organizasyona engelli vatandaşlarımız ve aileleri katıldı.


Programda konuşan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner;“Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü bunun için bu konuda farkındalık oluşturmak adına, engelli kardeşlerimize engelli olduklarını fark ettirmeden yaşayabilmelerini anlatabilmek için bir dizi etkinlik hazırlandı. Engelli olmak insanın kendi elinde olan bir şey değil hepimiz her an bir engelli olabilecek potansiyeldeyiz. Engelli vatandaşlara engelli olduklarını fark ettirmeden yaşatmamız önemli. Biz bu konuda üzerimize düşen vazifeyi yapmaya çalışıyoruz ve buradan dile getiriyorum; engelli olup da bu sıkıntıları yaşan vatandaşlarımız varsa gelsinler, bizler her daim yardıma hazırız. Engelliler günü sadece bugünün meselesi değil, bunu 365 gün boyunca aynı şekilde düşünerek hareket etmemiz lazım.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAnadolu Üniversitesi AÖF (Açık Öğretim Fakültesi) sınav sonuçlarını açıkladı.
Sonraki İçerikOtomobil karşı yöne geçti : 2 yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz