426 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Doğum Günümü okulda Kutluyoruz’ projesi kapsamında Aralık ayında doğan 426 öğrencinin doğum günleri okullarında kutlandı.
İlçemizde köy kasaba ve merkeze bağlı okullarda Aralık ayında doğan 426 öğrencinin doğum günleri kutlandı.
Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustaf Eryiği, “Proje kapsamında, okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanmaktadır. Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımızla kutlarken, Rabbimizden sağlıklı mutlu bir ömür diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTIR Sürücüsü Tutuklandı
Sonraki İçerikEv Ziyaretlerine Devam Ediyorlar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz