-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem40 YILLIK DOSTTAN MALZEME DESTEĞİ

40 YILLIK DOSTTAN MALZEME DESTEĞİ

Sungurlu Belediye Başkanlığı, Ortaköy Belediyesi’ne alt yapı ve kanalizasyon hattı için malzeme desteği sağladı. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Şahiner'in 40 yıllık dostu olduğunu belirterek, malzeme desteğine teşekkür etti.

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanlığı, Ortaköy Belediyesi’ne alt yapı ve kanalizasyon hattı için malzeme desteği sağladı. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Şahiner’in 40 yıllık dostu olduğunu belirterek, malzeme desteğine teşekkür etti.

Sungurlu Belediyesi’nin Ortaköy’de devam eden altyapı ve kanalizasyon hizmetlerine destek vermek amacıyla bir kamyon malzeme gönderdiği bildirildi.

40 YILLIK DOSTUM

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, ilçenin çeşitli bölgelerindeki alt yapı ve kanalizasyon çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Sungurlu Belediye Başkanımız 40 yıllık dostum, kardeşim Abdulkadir Şahiner ihtiyacımızı duymuş 1 kamyon kanalizasyon alt yapı malzemesi göndermiş. Amacımız memlekete hizmet, yapmış olduğu destekten dolayı Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ediyorum.”dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2197
EUR
28,8311
GBP
33,2391
RUB
0,2834
CNY
3,7226
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu