40 YILLIK DOSTTAN MALZEME DESTEĞİ

Sungurlu Belediye Başkanlığı, Ortaköy Belediyesi’ne alt yapı ve kanalizasyon hattı için malzeme desteği sağladı. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Şahiner'in 40 yıllık dostu olduğunu belirterek, malzeme desteğine teşekkür etti.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı, Ortaköy Belediyesi’ne alt yapı ve kanalizasyon hattı için malzeme desteği sağladı. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Şahiner’in 40 yıllık dostu olduğunu belirterek, malzeme desteğine teşekkür etti.

Sungurlu Belediyesi’nin Ortaköy’de devam eden altyapı ve kanalizasyon hizmetlerine destek vermek amacıyla bir kamyon malzeme gönderdiği bildirildi.

40 YILLIK DOSTUM

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, ilçenin çeşitli bölgelerindeki alt yapı ve kanalizasyon çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Sungurlu Belediye Başkanımız 40 yıllık dostum, kardeşim Abdulkadir Şahiner ihtiyacımızı duymuş 1 kamyon kanalizasyon alt yapı malzemesi göndermiş. Amacımız memlekete hizmet, yapmış olduğu destekten dolayı Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ediyorum.”dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYILBAŞI ÖNCESİ PERSONELİNİ SEVİNDİRDİ
Sonraki İçerikKAYA: “HEYECANLA YENİYILA GİRİYORUZ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz