4 BİN TL KUMANYA YARDIMI YAPTILAR

Sungurlu’dan İdlib’e yardım kampanyasına Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Erbakan Vakfı ve Yeniden Refah Partisi’nden maddi ve manevi destek.

Abone Ol

Sungurlu’dan İdlib’e Yardım Kampanyasına duyarsız kalmayan Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Erbakan Vakfı ve Yeniden Refah Partisi yetkilileri ortak bir kumanya çalışması yaparak yaklaşık 4 bin TL tutarında kumanya yardımı yaptılar.

Yapılan açıklamada, “Sadece maddi yardım yapmakla kalmayıp Allah yolunda Cihad in hem malla hem de canla olacağını söyleyen Erbakan Vakfı ve Selamet uluslararası Yardım Derneği yetkilileri yardım standında da nöbet tutup vatandaşlarımızdan gelen yardımları kayıt altına alarak yakından ilgilendiler ve Cenab-ı Allah’ın Bakara Suresi 274.ayetinde:  Mallarını gece ve gündüz, gizli ve açık olarak hayra sarfedenler için rableri nezdinde ecirleri vardır; onlar için ne korku olacak ne de üzüleceklerdir. ifadesinde bulunarak Sungurlu’dan İdlib’e Yardım Kampanyasına büyük destek veren kayıtsız kalmayan mazlumlara sahip çıkan Sungurlu halkına teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz