4 BİN TL KUMANYA YARDIMI YAPTILAR

Sponsor

Sungurlu’dan İdlib’e yardım kampanyasına Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Erbakan Vakfı ve Yeniden Refah Partisi’nden maddi ve manevi destek.

Sungurlu’dan İdlib’e Yardım Kampanyasına duyarsız kalmayan Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Erbakan Vakfı ve Yeniden Refah Partisi yetkilileri ortak bir kumanya çalışması yaparak yaklaşık 4 bin TL tutarında kumanya yardımı yaptılar.

Yapılan açıklamada, “Sadece maddi yardım yapmakla kalmayıp Allah yolunda Cihad in hem malla hem de canla olacağını söyleyen Erbakan Vakfı ve Selamet uluslararası Yardım Derneği yetkilileri yardım standında da nöbet tutup vatandaşlarımızdan gelen yardımları kayıt altına alarak yakından ilgilendiler ve Cenab-ı Allah’ın Bakara Suresi 274.ayetinde:  Mallarını gece ve gündüz, gizli ve açık olarak hayra sarfedenler için rableri nezdinde ecirleri vardır; onlar için ne korku olacak ne de üzüleceklerdir. ifadesinde bulunarak Sungurlu’dan İdlib’e Yardım Kampanyasına büyük destek veren kayıtsız kalmayan mazlumlara sahip çıkan Sungurlu halkına teşekkür ettiler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBELEDİYEYE AİT TÜM BİRİMLER DEZENFEKTE EDİLİYOR
Sonraki İçerikSUNGURLU KÜTÜPHANESİ OKUYUCUYA KAPATILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz