3 MAYIS MİLLİYETÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, 3 Mayıs Türkçüler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sponsor

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, 3 Mayıs Türkçüler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şahin mesajında; “Türk ve Türkiye düşmanı görüş, fikir ve ideolojilere karşı itirazlarını, meşru reflekslerini, tepkilerini cesurca gösteren Türk milliyetçileri her türlü takdir ve övgünün üzerindedir. Dava adamları bizim heyecan ve iftihar kaynaklarımızdır. 3 Mayıs 1944’de Komünist baskılar reddedilmiş, masum şekilde, milli bir ruhun eşliğinde protesto edilmiştir. Tertemiz vicdanlı milliyetçilerin haklı ve haysiyetli direnişleri, sonrası süreçlerde işkence, zulüm, eziyet ve mahkumiyetle susturulmaya çalışılmıştır.

Türklük şuurunun, Türkçü duruşun, Türkiye sevdasıyla yanıp tutuşmanın faturası ağır olmuş, Sıkıyönetim Mahkemelerinde utanç davalarına dönüşmüştür.3 Mayıs 1944’te milli bekanın müdafaası yapılmış, Türk milletine mensubiyet bir çağrı olarak sahnelenmiştir.Bu hareketin öncüleri olan başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Hüseyin Nihal Atsız olmak üzere hakkın rahmetine kavuşan tüm dava büyüklerimize Yüce Allah’dan sonsuz rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygı ve şükranla eğiliyoruz.

Türk milliyetçileri, “milli ve akıllı siyaset” anlayışın sahipleri olarak, şimdi yine milletin geleceğine yönelik her türlü saldırı ve tavrın karşısındadır. Türk milliyetçileri milletin birliğinin, dirliğinin ve bölünmez bütünlüğünün savunucusudur.Bir yandan küresel yayılmacılığa boyun eğen, diğer yandan ülkemiz ve insanlarımız için kurulan etnik tuzakları adeta besleyen yaklaşımlar; önlerinde en büyük engel olarak Türk Milliyetçilerini görmektedirler. Milliyetçi Hareket Partisi her dönemde ülkesinden ve milletinden yana taraf olmuştur. Bilge Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ” Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben ” diyerek bu geleneği sürdürmektedir. Türk milleti müsterih olsun MHP varsa çare de vardır.

Sponsor

Bu duygu ve düşüncelerle 3 Mayıs 1944’ün bütün kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyor; aziz milletimizi Yozgat’lı dava arkadaşlarımı ve bütün Türk Milliyetçilerini kutluyorum.”. dedi

Sponsor
Önceki İçerikDENETİMDEN SONRA PAZAR YERİNDE SIKI TEDBİRLER ALINDI
Sonraki İçerikLeague of Legends: Wild Rift, Google Play Store’da Ön Kayıta Açıldı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz