25 Kursiyer Sertifika Aldı

Sponsor

Demirşeyh Köyü’nde düzenlenen kursun, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlendiğini kaydeden İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, “Kurumlarımızın iş birliği ve güç birliği ile oluyor. İnşallah bu kursumuz faydalı olur, kurs boyunca teorik eğitimler aldınız. Şimdi öğrendiklerimizi üretime geçirme dönemi olacak. Kendi işini kuran ve kendi işyerini işleten hem de üreten cebine para koyabilecek patronlar bekliyoruz. Buradaki kursiyerlerimizden isteğimiz bu kurstan sonra birlikte bir tesis açmaları ve yerel bir markaları olmasını isteriz. Bu tür tesislere bizlerinde ihtiyacı var çünkü bizlerde doğal ürünler tüketmek istiyoruz. Bu kursları burada bırakmayın, birçok imkanlarınız olacak bu imkanlarınızı değerlendirin. Kurum olarak sizlere daha faydalı olmak için biz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her zaman bizlere ulaşarak istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan ve İş Kur Müdürlüğü tarafından desteklenen peynir üretim kursunu başarı ile tamamlayan 25 kursiyer törenle sertifikalarını aldı. | Sungurlu Haber

Konuşmaların ardından sertifika almaya hak kazanan 25 kursiyer, protokol üyelerinden sertifikalarını aldı.

Sponsor

Sertifika törenine İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karaderili, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hicabi Berişbek, İl Genel Meclisi üyeleri, kursiyerler ve köylüler katıldı.

Sponsor
KaynakSungurlunun Sesi
Önceki İçerikMuhtar Kışlalıoğlu İspanya’ya Gidiyor
Sonraki İçerikHac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz