23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI (FOTO GALERİ)

Sponsor

Kutlamalar ilk olarak Atatürk Meydanında gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrencilerle birlikte Atatürk Anıtına çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törenler yeni stadyumda devam etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Kaymakam Mitat Gözen, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç ve Belediye Başkan vekili Bahri Sezen, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken çocukların ve halkın bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit yaptı.

Programda daha sonra mehteran takımı gösterisi ve halk oyunları gösteriyle devam etti. Öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasının ardından protokol üyeleri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen resim, şiir, kompozisyon yarışmalarında derece giren öğrencilerin ödülleri verildi.
Törene Kaymakam Mitat Gözen, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç, Belediye Başkan vekili Bahri Sezen, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, oda başkanları, daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sponsor

Çocuklar doyasıya eğlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yeni stadyuma düzenlenen törenin ardından çocuklar çeşitli oyunlarla doyasıya eğlendi.
Programda İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklara uçurtma dağıtıldı. Rengarenk uçurtmaları uçuran çocuklar, daha sonra çuval yarışı ve yumurta taşıma yarışması yaptılar. Halat çekme yarışmasıyla devam programda, çocukların halet çekme yarışmasının ardından protokol üyeleri de yarışmaya katıldı.
Balon patlatma yarışmasıyla devam eden program, sandalyede yer kapma yarışması ve penaltı atma yarışmasıyla sona erdi.

 

FOTO GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “Tek bir egemenlik vardır, o da ulusal egemenliktir”
Sonraki İçerikBaraj Maçı 5 Mayıs’ta
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz