23 Bilim Fuarının İlki Gerçekleştirildi

Sponsor

Açılış programı Saygı Duruşu  ve İstiklal  Marşımızın okunmasından sonra Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Oğuzhan Koç ,günün anlam ve önemi belirten  konuşmasını yaparak,  emeği geçen  okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine  teşekkür etti.

2017 -2018 Eğitim Öğretim yılı kapsamında 23 okul tarafından gerçekleştirilecek TUBİTAK 4006 Bilim Fuarlarının ilki, Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımız bu sene bir ilke imza atarak 26 başvurunun 23 ü için onay aldı. TUBİTAK 4006 için onay alan 23 okulumuz 27/04/2018-25/05/2018 tarihleri arasında İlçemizde tam bir Bilim Baharı oluşturacaklardır. TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı kapsamında 23 okulumuz 468 proje ile bilim severlerle bir araya gelecek. Yine bu kapsamda 170 Öğretmen ve 1000 Öğrenci etkinlikler için yaklaşık 5 aydır emek verdiğini ifade etti.

2017 -2018 Eğitim Öğretim yılı kapsamında 23 okul tarafından gerçekleştirilecek TUBİTAK 4006 Bilim Fuarlarının ilki, Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber
Eryiğit, “Bugün  ilkini gerçekleştirdiğimiz “TUBİTAK 4006 Bilim Fuarında emeği geçen Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederim” dedi.
Bilim Fuarının açılışını  Sungurlu Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, daire amirleri ve okul müdürleri ile birlikte yaptılar.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKursiyerlere Hikaye Kitapları Hediye Edildi
Sonraki İçerikSezen; Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz