-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem220 Vatandaşa Ulaştılar

220 Vatandaşa Ulaştılar

Sungurlu'da sosyal faaliyetleri ile bilinen berber Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönülleri gönül sofrası ailesi olarak 220 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaştık” dedi.

- Google Reklamı -

Sungurlu’da sosyal faaliyetleri ile bilinen berber Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönülleri gönül sofrası ailesi olarak 220 vatandaşımıza ulaştık” dedi.

Güngör, “Rabbim yaptığımız ibadetleri ve hayırları kabul eylesin. Ramazan ayı ilk gününden bugüne gerek ihtiyaç sahibi ailelere gıda, nakit yardımı ve gerekse yaşlı büyüklerimize yönelik iftar ve hediyeleri ile toplamda 220 insanımıza ulaştık.  Bizleri güzelliklerine ortak eden yaşlı büyüklerimizin duasına yol yön olan değerli iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

2014 yılından bugüne, öncelikle yaşlı ve  üniversite okuyan kız öğrenciler ile ilgili faaliyetlerde bulunan Hüsnü Güngör bu sene hayır sahiplerinin katkılarından oluşan gıda yardımı ,nakit para ve yaşlılara yönelik gündelik 6 veya 13 kişilik sıcak yemek ikramı ile sosyal faaliyetlerine Ramazanda daha ağırlık verdiğini ifade etti.

- Advertisement -

Allah’ tan dileğim iki cihanda da sağlık, başarı avuçlarında olması duası ile Allah razı olsun diyen Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönüllüleri gönül sofrası ailesi olarak yapacağımız yardımlarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu