220 Vatandaşa Ulaştılar

Sungurlu'da sosyal faaliyetleri ile bilinen berber Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönülleri gönül sofrası ailesi olarak 220 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaştık” dedi.

Sponsor

Sungurlu’da sosyal faaliyetleri ile bilinen berber Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönülleri gönül sofrası ailesi olarak 220 vatandaşımıza ulaştık” dedi.

Güngör, “Rabbim yaptığımız ibadetleri ve hayırları kabul eylesin. Ramazan ayı ilk gününden bugüne gerek ihtiyaç sahibi ailelere gıda, nakit yardımı ve gerekse yaşlı büyüklerimize yönelik iftar ve hediyeleri ile toplamda 220 insanımıza ulaştık.  Bizleri güzelliklerine ortak eden yaşlı büyüklerimizin duasına yol yön olan değerli iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

2014 yılından bugüne, öncelikle yaşlı ve  üniversite okuyan kız öğrenciler ile ilgili faaliyetlerde bulunan Hüsnü Güngör bu sene hayır sahiplerinin katkılarından oluşan gıda yardımı ,nakit para ve yaşlılara yönelik gündelik 6 veya 13 kişilik sıcak yemek ikramı ile sosyal faaliyetlerine Ramazanda daha ağırlık verdiğini ifade etti.

Sponsor

Allah’ tan dileğim iki cihanda da sağlık, başarı avuçlarında olması duası ile Allah razı olsun diyen Hüsnü Güngör, “Sungurlu Kırım Türkleri Gönüllüleri gönül sofrası ailesi olarak yapacağımız yardımlarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

Sponsor
Önceki İçerikBir Anneden Ne İstediniz!
Sonraki İçerikBerber, Kuaför ve Güzellik Salonları Yeniden Faaliyete Geçti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz