Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

“2020’nin Hayırlar Getirmesini Diliyorum”

Koop-İş Sendikası Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Temsilcisi Şükrü Kızılova, “2020 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum” dedi.

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık diyen Kızılova, “2019 yılında güzel olaylar olduğu gibi bazı acı olaylarda yaşadık. İnşallah 2020’de daha güzel günler, daha acısız günler, mutlu ve huzurlu günleri bütün halkımızla ve kardeş topluluklarla birlikte, bütün İslam âleminde mutluluğa, huzura sebep olacak olayları diliyoruz.
2020 yılında kardeşlik duygularının pekiştiği ve insanların birbirlerine sevgiyle muhabbetle baktığı bir 2020 ve nice yıllar temennisiyle 2019 hayırlısıyla geride kaldığını, 2020 yılının da memleketimize, milletimize ve dünya insanlık alemine hayırlar getirmesini rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Şahiner, Pazarcı Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Safa Özhazinedar

Gençlik Merkezinden Huzurevi Ziyareti

Altın Rengi iPhone X’in Fotoğrafları Sızdırıldı

Safa Özhazinedar

Korona Virüs ile Mücadele Ekibine Teşekkür

Safa Özhazinedar

Müftü Köksal’dan Kaymakam Görmüş’e Ziyaret

Safa Özhazinedar

BU KEZ SUNGURLU’DA ORTAYA ÇIKAN “ROBİN HOOD” 30 BİN LİRALIK BAKKAL BORCUNU KAPATTI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar