2019 Yılı Kültür Gezileri Başladı

Sponsor

İlk kafile Şanlıurfa’ya hareket etti

İlçe halkının oldukça memnun kaldığı ve heyecanla yeni gezi noktalarının açılmasını beklediği kültür gezilerinin güzergahı Şanlıurfa, Çanakkale, Konya ve Nevşehir olarak belirlendi.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye önünde Şanlıurfa’ya gidecek olan bayanları yolcu etti. Şahiner, “2019 yılı Kültür Gezilerimizin ilk kafilesini bugün Şanlıurfa’ya yolcu ettik. Bayanlarımız geçen yıl olduğu gibi bu yılda evlerinde oturmayacak” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik“Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin…”
Sonraki İçerikSungurlu’da 2.Şahiner Dönemi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz