2. Küme Okul Müsabakaları Başladı

Sponsor

Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. Küme Okul Sporları faaliyetleri Sungurlu Sentetik Çim Sahasında Demirşeyh Ortaokulu ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu’nun karşı karşıya geldiği futbol müsabakasıyla başladı.

Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. Küme Okul Sporları faaliyetleri Sungurlu Sentetik Çim Sahasında Demirşeyh Ortaokulu ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu'nun karşı karşıya geldiği futbol müsabakasıyla başladı. | Sungurlu Haber
12 Nisan tarihindeki final müsabakasıyla sona erecek Futbol turnuvasına küçükler futbol, yıldız erkek futbol ve genç erkekler futbol olmak üzere 3 kategoride 18 okul takımı katılıyor.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, “Bu yıl düzenlenecek olan okul sporları faaliyetleri kapsamında 6 branşta yaklaşık 1200 sporcumuz katılacak ve Mayıs ayma kadar devam edecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen okul sporlarının amacı, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bütün eğitim ve öğretim kurumlarındaki öğrencilere spor yaptırmak, sağlıklı bir gelecek yetiştirmektir. Müsabakalara katılacak olan tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikGeleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri Başladı
Sonraki İçerikŞahin’den Polis Haftası Kutlama Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz