2. Küme Okul Müsabakaları Başladı

Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. Küme Okul Sporları faaliyetleri Sungurlu Sentetik Çim Sahasında Demirşeyh Ortaokulu ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu’nun karşı karşıya geldiği futbol müsabakasıyla başladı.

Abone Ol

Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. Küme Okul Sporları faaliyetleri Sungurlu Sentetik Çim Sahasında Demirşeyh Ortaokulu ve Aşağı Fındıklı Ortaokulu'nun karşı karşıya geldiği futbol müsabakasıyla başladı. | Sungurlu Haber
12 Nisan tarihindeki final müsabakasıyla sona erecek Futbol turnuvasına küçükler futbol, yıldız erkek futbol ve genç erkekler futbol olmak üzere 3 kategoride 18 okul takımı katılıyor.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, “Bu yıl düzenlenecek olan okul sporları faaliyetleri kapsamında 6 branşta yaklaşık 1200 sporcumuz katılacak ve Mayıs ayma kadar devam edecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen okul sporlarının amacı, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bütün eğitim ve öğretim kurumlarındaki öğrencilere spor yaptırmak, sağlıklı bir gelecek yetiştirmektir. Müsabakalara katılacak olan tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz