Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Asayiş Son Dakika

2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu

Edinilen bilgilere göre, Kemiklidere mevkiinde 2 katlı ahşap evde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Evden alevler ve dumanlar yükseldiğini gören vatandaşlar itfaiyeyi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen Sungurlu Belediyesi itfaiye ekipleri kısa sürede yangına müdahale etti.
Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alınan yangın söndürülürken yangında evde bulunan eşyalar ve çatı katı kullanılmaz hale geldi.

2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu » Sungurlu Haber2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu » Sungurlu Haber2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu » Sungurlu Haber2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu » Sungurlu Haber2 Katlı Ahşap Evde Çıkan Yangın Korkuttu » Sungurlu Haber

Yangın sonrası olay yerine giden Sungurlu belediye Başkan vekili Ali Keçelioğlu ve Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan, itfaiye ekiplerinden bilgi aldı. Keçelioğlu ve Dağaşan yangınzede aileye geçmiş olsun dileklerini iletirken, Sungurlu belediyesi olarak yanlarında olduklarını söyledi.

İlgili İçerikler

Traktörden Düşen Sürücü Hayatını Kaybetti

Safa Özhazinedar

Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Zincirleme Kazaya Neden Oldu : 7 Yaralı

Safa Özhazinedar

Tekstil Mağazası Alev Alev Yandı

Safa Özhazinedar

4. Kattan Düşen Çocuk Yaralandı

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Orman Yangını

Safa Özhazinedar

Traktörün Altında Kalan Sürücü Hayatını Kaybetti

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar