2. Dönem Törenle Başladı

Sponsor

İlçemizde 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi açılış töreni Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
Haydar Öztaş Anadolu ile Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımı ile Haydar Öztaş Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, Haydar Öztaş Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Kalınsazlığlu, Şehit Akif Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Oğuzhan Koç selamlama konuşması yaptılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit “2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. dönem başlangıcında sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sevgili öğrencilerimiz 1. dönemi sizlerin başarılarıyla tamamladık. 1. Dönemde aldığınız karnelerde yaptığımız deneme sınavlarından aldığınız sonuçlar akademik başarınızı göstermekte ve bu dönem yapacağınız çalışmalarda ışık tutacaktır. Yine aynı şekilde her iki okulumuzda akademik çalışmanın yanında da sosyal, kültürel çalışmalarda 1. dönem oldukça başarılı çalışmalar gerçekleştirdiniz. Yine aynı şekilde 2. dönemde de devam ettirmenizi istiyoruz. 2017-2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi başta sevgili öğrencilerimize, İlçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Kaymakam Mitat Gözen “2017-2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi başlangıcında siz sevgi öğrencilerimizle olmayı arzu ettik. Onun içinde iki okulumuzun öğrencilerini bir araya getirerek 2. dönem başlarken sizlerin yanında olmak istedik. 2. yarı yılın hepinize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor hepinize yürekten başarılar diliyorum sizlere inanıyoruz, güveniyoruz sizin başarılarınızla övünüyoruz, sizin başarınız bizim başarımız. Sevgili öğrencilerimiz atacağınız adımlarla, göstereceğiniz başarılarla güzel bir gelecek diliyoruz” dedi
Kaymakam Mitat Gözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
Daha sonra sınıflarda öğrencileri ziyaret eden Gözen, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
İlçemizde 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi açılış töreni Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber İlçemizde 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi açılış töreni Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber İlçemizde 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı 2. dönemi açılış töreni Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, Tüm Öğretmen ve Öğrencilere Başarılar Diledi
Sonraki İçerikSungurlu Sevdalıları 6.Toplantısını Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz