2 Ayda 516 Aileyi Ziyaret Ettiler

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçemizde 2017-2018 eğitim öğretim yılında başlattığı ‘‘Misafirim Öğretmenim’’ projesinin ilk 2 aylık bölümünde, 516 aileyi ziyaret etti.

İlçe merkezinde ve köylerde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul idarecileri ve gönüllü öğretmenler ile birlikte velilerimizi evlerinde ziyaretler devam edeceği bildirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, ‘‘Projenin temel amacı veli ziyaretleri ile ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilerin aileleri ile işbirliğini güçlendirerek okul-aile arasındaki eğitsel birlikteliği sağlamaktır. Öğrencilerin akademik başarılarını arttırmanın yanı sıra onları toplum değerlerine saygılı, ahlaklı ve sorumluluk duygusu gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir. Okul veli ilişkilerini geliştirerek başarıyı olumsuz etkileyecek faktörleri yerinde tespit ederek gerekli önlemleri almaktır. Öğrencilerin yaşam koşullarını yerinde görerek kendilerine rehberlik yapabilmektir. Velilerimizin okula bakış açısını olumlu yönde geliştirmek. Öğrencilerin okula olan ilgilerini arttırarak, devamsızlıklarını azaltmak, disiplin suçlarını aza indirmek. Eğitim öğretimde veli desteğini sağlayarak başarıda işbirliği sağlamaktır.” dedi.
Eryiğit, projenin iki aylık bölümünde 516 öğrenci velimizi ziyaret ettiklerini söyleyerek, evlerinin kapılarını açan velileri, yapılan ziyaretlerden duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. Eryiğit, bu proje için emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize teşekkürlerini ilettiler.

Sponsor
Önceki İçerikDolar kuru, yeni güne yatay hareketle başladı.
Sonraki İçerikBu Telefonlar WhatsApp’ı Kullanamayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz