19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Sponsor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Sungurlu’da büyük bir coşkuyla kutlandı.
Atatürk anıtına çelenk bırakılması ile başlayan kutlama programı bayram kutlamaları ile devam etti.
Dr. Sedat-Dr. Melahat Baran Ortaokulu bahçesindeki programda, İlçe Kaymakamı Mithat Gözen, Belediye Başkanı vekili Bahri Sezen, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç, halkın, öğrenci ve sporcuların bayramını kutladı.


Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdür vekili Esat Buşdaylı tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Program ’Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ ve ’Gençliğin Atatürk’e cevabının okunmasından sonra 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolasıyla çeşitli yarışmalarda derece giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesi, Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji öğrencilerinin harmandalı gösterisi, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü Sporcuların Jimnastik, Güreş, Taekwondo gösterileri, Sungurlu Anadolu Lisesi kız öğrencilerinin çember gösterileri, Sungurlu Meslek Yüksel Okulu çocuk gelişimi öğrencilerinin Orotoryo gösterisi, Sungurlu Yurt Müdürlüğü öğrencilerinin işaret Dili ile Şarkı söylemesi ve Arifegazili Köyü ortaokulu Zeybek ekibinin gösterileri ile sona erdi.
Kutlamalara İlçe Kaymakamı Mithat Gözen, Belediye Başkan vekili Bahri Sezen, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdür Vekili Esat Buğdaylı, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikBakan Ziya Selçuk, Yeni Eğitim Sistemini Açıkladı
Sonraki İçerikAşutoğlu, ” 19 Mayıs günü, milletimiz için çok önemli bir gündür “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz