Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi

Saygı duruşunun akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Şehit Yavuz Selim Karaman İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Abdullah Berk ’in Kur’an-ı Kerim okumasının ardından, Şehit Yavuz Selim Karaman İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Kocabaş’ın hatim duası ile devam etti.
Günün Anlam ve önemi belirten konuşmayı Okul Müdürü Oğuzhan Koç yaptı.

15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi » Sungurlu Haber15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi » Sungurlu Haber15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi » Sungurlu Haber15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi » Sungurlu Haber15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Akif Kapaklı´yı Anma Programı Düzenlendi » Sungurlu Haber

“Demokrasi Direnişi” belgeseli ile izleyenleri duygulandıran 15 Temmuz Belgeseli’nin ardından, Şehit Akif Kapaklı’nın öz geçmişi okundu. Programda oratoryo gösterisi ve Ömer’in Şehadeti adlı piyes gösterisi düzenlendi. Cumhuriyet Başsavcısı Emre Özge Yelken tarafından 15 Temmuz Şehidi Akif Kapaklı’nın Eşi ve Gazi Ömer Faruk Kapaklı’ ya çiçek takdim edildi.
Program sonunda ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, programın hazırlanmasında emeği geçen Okul Müdürü Oğuzhan Koç’a, öğretmenler; Sinem Kızgın Arslan, Zeliha Avdan Yücebalkan, Fatma Tolga ve programda görev alan öğrencilere teşekkür etti.

İlgili İçerikler

Benzin ve Motorine İndirim

Safa Özhazinedar

Kalite ve Lezzetin Durağı: Evliyaoğlu Et Lokantası

Safa Özhazinedar

“SUNGURLU İYİ OLACAK !”

Safa Özhazinedar

Güreşte Sungurlu Damgası

Safa Özhazinedar

Erol Kavuncu; “Verdiğim Sözün Arkasındayım“

Safa Özhazinedar

İhtiyaçlarını Polis Ekipleri Karşılıyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar