14 Takım Mücadele Edecek

Sungurlu Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlenecek.
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, son başvuru tarihinin 5 Ocak 2018 tarihinde tamamlandığını belirterek kura çekiminin ve fikstürün de belirlendiğini belirtti.
Turnuva gelirinin Şehit Aileleri Derneği’ne bağışlanacağını söyleyen Yurt, turnuvada dereceye giren takımların altın, kupa, madalya ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirileceğini sözlerine ekledi. Yapılan kura çekimi sonrası 2 grupta 14 takım mücadele verecek.

Abone Ol

A GRUBUNDA
İlçe Emniyet Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Eğitim Spor, Belediye, Ticaret Odası, Anadolu Lisesi ve İsmetpaşa Ortaokulu yer alırken,

B GRUBUNDA
İlçe Jandarma, İlçe Spor Müdürlüğü, A.Fındıklı Ortaokulu, Özel Sağlık Koleji, Alembeyli Ortaokulu, Türk Eğitim Sen ve İlçe Tarım Müdürlüğü yer aldı.

<p>Sungurlu Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlenecek. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, son başvuru tarihinin 5 Ocak 2018 tarihinde tamamlandığını belirterek kura çekiminin ve fikstürün de belirlendiğini belirtti. Turnuva gelirinin Şehit Aileleri Derneği'ne bağışlanacağını söyleyen Yurt, turnuvada dereceye giren takımların altın, kupa, madalya ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirileceğini sözlerine ekledi. Yapılan kura çekimi sonrası 2 grupta 14 takım mücadele verecek.</p> <p>A GRUBUNDA İlçe Emniyet Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Eğitim Spor, Belediye, Ticaret Odası, Anadolu Lisesi ve İsmetpaşa Ortaokulu yer alırken,</p> <p>B GRUBUNDA İlçe Jandarma, İlçe Spor Müdürlüğü, A.Fındıklı Ortaokulu, Özel Sağlık Koleji, Alembeyli Ortaokulu, Türk Eğitim Sen ve İlçe Tarım Müdürlüğü yer aldı.</p> | Sungurlu Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz