130 köyde 7/24 Karla Mücadele Ediyor

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş 4 grayder ile 130 köyde karla mücadele çalışması yürüten Özel İdare Şantiye Şefliğini ziyaret etti.

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, beraberinde Özel İdare Müdürü Ahmet Haşim Özsaray ile birlikte, Sungurlu ve Boğazkale köyleri olmak üzere toplam 130 köyde karla mücadele yürüten Özel İdare Şantiye Şefliğini ziyaret etti.
Kaymakam Görmüş karla mücadele çalışmaları halkında bilgi aldı.

Her iki ilçede 4 grayder 2 büyük kepçe ile 7/24 karla mücadele yapan ekiplere teşekkür eden Kaymakam Görmüş, ekiplerin çok büyük fedakarlıklarla başarılı bir mücadele verdiğini belirtti.
Ayrıca Kaymakam Görmüş, hafta sonu Göller Köyü yolunu açma çalışması esnasında kepçe devrilmesi sonucu yaralanan operatör Fatih Demirdiş’e de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA GECE-GÜNDÜZ KAR MESAİSİ
Sonraki İçerikİtfaiye Ekipleri Çatılardan Sarkan Buzlar İçin Alarma Geçti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz