13 YENİ SPOR TESİSİ KURULACAK

Sponsor

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından ilçemize 5 halı saha, 5 basketbol-voleybol sahası, 3 prefabrik spor salonu yapılacak ve bir okulumuzun spor salonunun zemin bakım onarımı dahil, mevcut ilçe stadyumuna 4’lü soyunma odası yapılacak.

Bilindiği gibi geçen aylarda ilçemize Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından güreş eğitim merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu yapılacağı belirtilmiş ve buna ilişkin çalışmada ihale aşamasına gelinmişti. Bu tesislere ilave olarak yine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından ilçemize 13 tane daha spor tesisinin yapımına karar verildi. Buna ilişkin protokol Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Çorum Valiliği tarafından bugün imzalandı.

İmza törenine Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Muhsin DERE, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin BOZGEYİK, Çorum Vali Yardımcısı Sayın Murat Çağrı ERDİNÇ, Sungurlu Kaymakamı Fatih GÖRMÜŞ, Kaymakam Adayı Mücahit AYDOĞDU, Sungurlu Milli Eğitim Müdürü İhsan SEPETÇİ ve Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet AKTAŞ katıldı.

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih GÖRMÜŞ yaptığı açıklamada; ” Bu yatırımların ilçemize yapılmasını uygun bulan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet KASAPOĞLU’na, bu yatırımlarla ilgili bizlere fikir verip öncülük eden ve bu kararların alınmasını yakından takip edip ilgilileri ikna eden ve bu yatırımları ilçemize kazandıran Bakan Yardımcımız Sayın Muhsin DERE’ye ve bu yatırımların ilçemize yapılması için her türlü çabayı sergileyen Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin BOZGEYİK’e çok teşekkür ederiz.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik2022 Kandiller Ne Zaman?
Sonraki İçerikGENÇLİK MERKEZİNDE KURS YOĞUNLUĞU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz