12. Sınıflara Yönelik Ücretsiz Deneme Sınavı Yapıldı

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sınav takip merkezinde ilçemizde görev yapan öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından özgün olarak hazırlanan 12. sınıflara yönelik deneme sınavı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sınav takip merkezinde ilçemizde görev yapan öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından özgün olarak hazırlanan 12. sınıflara yönelik deneme sınavı yapıldı. | Sungurlu Haber
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü Sınav Takip Merkezi tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı başından bu yana ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik olarak ücretsiz deneme sınavları yapılmakta, Halk Eğitimi Merkezimiz bünyesinde kurduğumuz teknolojik altyapısını hazırladığımız birimde okunmaktadır. Sonuçlar öğrencilerimize ve öğretmenlerimize verilerek durum tespitinin yapılması sağlanmaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sınav takip merkezinde ilçemizde görev yapan öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından özgün olarak hazırlanan 12. sınıflara yönelik deneme sınavı yapıldı. | Sungurlu Haber
ilçemizde İkisi Özel lise toplam 10 lisede 12. sınıflarda öğrenim gören 685 öğrencimiz okullarında müfredat kapsamında gördükleri konulardan kendilerini deneme imkanı bularak sınav deneyimi kazanmış oldular.
Öğrencilerimize ücretsiz yapılan deneme sınavı, yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlandı. Öğrenciler, “Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler” derslerinden sınav oldular” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇetiner Göreve Başladı
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner’den Polislere Tatlılı Kutlama
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz