1000 DEKAR ALANA YAĞLIK AYÇİÇEĞİ EKİLECEK

Sungurlu’ya bağlı Kavşut Köyünde 1000 dekar alana yağlık ayçiçeği ekileceği bildirildi.

Sponsor

Sungurlu’ya bağlı Kavşut Köyünde 1000 dekar alana yağlık ayçiçeği ekileceği bildirildi.

Kavşut Köyü Muhtarlığı ve çiftçilerin isteği üzerine Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından çiftçilere yağlık ayçiçeği ekimi hasadı hakkında bilgi verildi. Ayrıca çiftçilere Ditap programı hakkında Tarsim Kuraklık Sigortası Hakkında da bilgi verildi.

Sungurlu’ya bağlı Kavşut Köyünde 1000 dekar alana yağlık ayçiçeği ekileceği bildirildi. | Sungurlu Haber

Programa İlçe Tarım ve Orman Müdürü Musab Altun, Mühendis Mustafa Baştemir, Gıda Mühendisi Oğuzhan Demirlendi, Teknik personel Doğan Yazdıç, muhtar ve köylüler katıldı.

Sponsor

İlçe tarım ve Orman Müdürü Musab Altun, “Kavşut Köyümüz çiftçilerini yaklaşık 1000 dekar alanda yağlık ayçiçeği ekimi yapacak olması ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKARDA MAHSUR KALAN SÜRÜCÜLERİN İMDADINA MUHTAR YETİŞTİ (VİDEO)
Sonraki İçerikBELEDİYENİN KAR MESAİSİ BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz