100 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER…

Sungurlu Fevzipaşa Mahallesi muhtarı Erhan Yiğitoğlu, evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu.

Sponsor

Sungurlu Fevzipaşa Mahallesi muhtarı Erhan Yiğitoğlu, evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu.

Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Erhan Yigitoğlu, “65 Yaş üstü evlerinden çıkamayan Yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Çorumlu bir hayırseverin vermiş olduğu gıdaları evlerinde teslim ettik” dedi. Muhtarlık olarak maaşlarını çekemeyen yaşlılar ve engellilerinde maaşlarını çekerek kendilerine teslim edileceğini söyleyen muhtar Yiğitoğlu, zor kalmadıkça evlerinden çıkmayın diye uyarıda bulundu. Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Erhan Yigitoğlu, Çorumlu hayırseverin mahalle sakinlerine yapmış olduğu yardımlardan dolayı Allah kabul etsin diyerek, teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikOyaca Köyü’ne Yardımlar Ulaştırılıyor
Sonraki İçerik“ESNAF, İŞÇİ VE VATANDAŞ ZOR DURUMDA”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz